OBCHODNÍ PODMÍNKY

Harmonogram práce:

  1. Po vyplnění objednávkového formuláře vás kontaktujeme s dotazníkem pro tvorbu návrhu logotypu a taktéž s platebními instrukcemi.
  2. Po přijetí platby započínají grafické práce na jednotlivých návrzích logotypů.
  3. Odeslání návrhů ke komentování (tento krok lze provézt až 4x).
  4. Po odsouhlasení některého z návrhů započne finalizace loga a doprovodných služeb.
  5. Odeslání finálního balíčku.

Tvorba logotypu obvykle trvá od 5-10 pracovních dnů. Při volbě varianti RAPID je tato doba snížena na 48 hodin.

Vrácení peněz:

Věříme, že s výsledkem naší práce budete spokojeni a tuto možnost nebudete muset využít, přece jen chceme především spokojené zákazníky šířící dobré jméno společnosti. Nicméně pro vaší jistotu jsme připravili speciální akci navrácení finančních prostředků v případě nenaplnění vašeho očekávání.

Veškeré balíčky (Royal, Exlusive, Common)

Autorská práva:

Prosím berte na vědomí, že veškeré návrhy logotypů, které nebudou vybrány podléhají stále autorským právům společnosti ArtEdison a bez našeho souhlasu nemohou být dále šířeny. Licenci na užití loga obdržíte pouze na finální verzi a jeho smluvené varianty. V případě zájmu o odkoupení dalších variant je cena 1.800,- / návrh.

Obdobně ani grafické studio ArtEdiosn nemůže používat finální schválenou variantu nikde jinde bez vašeho souhlasu s výjimkou vložení loga do referencí na webu Artredison.cz.

Po finalizaci odsouhlasené varianty loga přebíráte plné práva na využívání logotypu dle vašich potřeb a stáváte se tak výhradním majitelem loga. Dále garantujeme, že váš zvolený design logotypu nebudeme nabízet dalším subjektům. Logotyp není chráněn patentovým právem, o ochranu loga před jeho zneužitím je třeba zažádat na Úřadu průmyslového vlastnictví, které vám posléze vystaví ochranou známku.

Ostatní služby:

Na rámec vybraného balíčku lze doobjednat další doplňkové služby, které se řídí akutálním ceníkem. Veškeré služby vyžadující logo započínají svou práci až po odsouhlasení finální varianty logotypu.

Platba:

Platba probíhá v prospěch účtu společnosti ArtEdison, která po vyplnění objednávkového formuláře zašle zálohovou fakturu. Po obdržení platby (doba, kdy započnou grafické práce) a vypracování loga obdržíte klasickou fakturu.

ZPĚT NA HLAVNÍ STRÁNKU